Pływanie Kariera

O nas

Jako młodzieżowe biuro turystyczne unikamy schematów i powielania planów turystycznych, które nie są w stanie zaskoczyć niczym ciekawym.
Dla nas pobyt na obozie letnim oznacza czas pełen niezwykłych emocji, nowych możliwości, poznawanie historii danego miejsca i jego nawet najdziwniejszych sekretów. Jako biuro podróży dążymy do tego, aby Ci z Państwa, którzy zdecydują się nam zaufać mieli okazję do tego, by poszerzać swoje horyzonty – dosłownie i w przenośni.
Organizujemy obozy i kolonie zarówno w miastach jak i w okolicach przyrody – nie są nam obce jeziora, góry, morza, przez co wiemy jak dzieci najchętniej spędzają czas wolny, tak by się przede wszystkim nie NUDZIĆ.
Stale pracujemy nad przygotowywaniem nowych propozycji – takich, które sprostałyby oczekiwaniom różnych typów osobowości. Zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami, a w przypadku jakichkolwiek pytań – kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

biuro.kidsactive@gmail.com
Oraz pod numerem telefonu: 513-645-531

Umowy i wpłaty realizujemy w naszym biurze stacjonarnym mieszczącym się na obiektach Szczecińskiego Domu Sportu (SDS- ul. Wąska 16 – w starej części).
Zobacz mapkę

Pozwolenie organizatora turystyki [ zobacz ]